Płaszcz Assasyna

Choć dobry Assasyn powinien nie wyróżniać się z tłumu, to dobrze wiemy, że to nieprawda... I dzięki naszemu strojowi - MASZ TO ZAPEWNIONE!!

Unikatowy, oryginalny projekt, który odróżni cię od tłumu takich samych assasynów. Strój wyprzedzający swoją epokę, nawiązujący swoją stylistyką już do kolejnej części zmagań zabójców z krzyżowcami, zaplanowany jako steampunkowa wersja Assasyna. Szyk i elegancja a jednocześnie - zabójcza skuteczność.

Wykonany z wytrzymałego flauszu, świetnie trzymającego fason podczas ruchu. Obszerny kaptur, skrywający twarz pod cieniem tajemnicy. eleganckie wywinięte mankiety. Długość Płaszcza do kolan sprawia, że nie przeszkadza on w wspinaczce, bieganiu czy walce z kilkoma przeciwnikami. Poły, mankiety, pagony, podszycie kaptura wykończone drugim kolorem( wg uznania), wręcz hipnotuzuje wzrok. Zapinany na haftki. Wykorzystanie Flauszu sprawia, że płaszcz jako ciepły, wodoodporny oraz lekki sprawia, że Płaszcz sprawdzi się nie tylko jako strój na LARP, ale także jako strój codzienny.

Typ: 
Męskie
Rozmiar: 
Kolor: 
Cena: 
320
Termin realizacji: 
30 dni