Kurtka Assasynki

Choć dobry Assasyn powinien nie wyróżniać się z tłumu, to dobrze wiemy, że to nieprawda... I dzięki naszemu strojowi - MASZ TO ZAPEWNIONE!!

Unikatowy, oryginalny projekt, który odróżni cię od tłumu takich samych assasynów. Strój wyprzedzający swoją epokę, nawiązujący swoją stylistyką już do kolejnej części zmagań zabójców z krzyżowcami, zaplanowany jako steampunkowa wersja Assasyna w wersji damskiej. Szyk i elegancja a jednocześnie - zabójcza skuteczność.

Krótka kurtka, zaplanowana w wersji z rękawami lub bez, (wg wyboru klientki). Wykonana z flauszu, który zapewnia świetny fason stroju, wrażenie ciężkości materiału przy minimalnej wadze. Oprócz tego jest wodoodporny, ciepły i miły w dotyku co sprawia, że kurtka nadaje się nie tylko jako strój na larp, ale także jako strój codzienny. Kurtka zapinana na suwak lub haftki (wg wyboru). Sznurowana na plecach, dla lepszego dopasowania do sylwetki. Wykończona ozdobną plecionką, maskującą szwy. Obszerny szeroki kaptur, wykończony w szpic, skrywający tajemnicze oblicze.

Typ: 
Damskie
Rozmiar: 
Kolor: 
Cena: 
200
Termin realizacji: 
30 dni