Imprezy

Falkon Arena III – Starcie Światów

Falkon Versus, rzuca wyzwanie wszystkim, przyzywając bohaterów z innych światów. W współpracy z Płaszcz i Suknia wspierają waszą wyobraźnie.  Gdzie indziej herosi Waszych 

Opowieści mogliby sprawdzić najlepiej, stając do śmiertelnej walki o chwałę, prestiż i wspaniałe nagrody – Tylko na Falkon Arenie.

 
03.12.2014, środa

W tym roku kalendarz sprawił nam wszystkim wielką niespodziankę, fundując w listopadzie bardzo długi weekend. Oczywiście z oferty tej skorzystali organizatorzy Festiwalu Fantastyki "Falkon", realizując swoje wydarzenie właśnie w tym terminie. Takie rozwiązanie ewidentnie przypadło też do gustu gościom festiwalu, bo już w sobotę wieczorem organizatorzy doliczyli się ponad sześciu tysięcy zapisanych uczestników, a niedziela poprawiła ten wynik o kolejny tysiąc. Ostatecznie zamknięto listę z wynikiem powyżej siedmiu tysięcy uczestników!

30.10.2014, czwartek

Zapraszamy na Falkon.... a odważnych - na Falkon Arenę

12.08.2014, wtorek

Tegoroczny Orkon był inny niż wcześniejsze. Impreza, którą tradycje, przyzwyczajenia i rytuały organizują w równym stopniu co główny organizator, zaznała sporego szoku. Zmiana harmonogramu konwentu zmieniła wiele. Niezmienne jednak pozostało, że Orkon to dwa tygodnie świetnej zabawy, którą polecamy każdemu.

07.05.2014, środa

W tym roku wybieramy na się na Flamberg jako sponsor i wystawca.

Flamberg odbywa się w Łutowcu, w dniach 8-17.08.2014. Więcej informacji - na stronie http://www.flamberg.pl/

Flamberg to  jeden z najstarszych polskich konwentów. Jego początki przypadają na wczesne lata 90 XX wieku, jeszcze wtedy znany był jako Gladion. Podróż w światy wyobraźni wielu z nas zaczęło właśnie tam.
 

07.05.2014, środa

Jako sponsor Imprezy, zapraszam na HardkonZ

07.05.2014, środa

Już po Orkon 2014. Oto nasza Recenzja...

Spojrzenie na New Age: Honor of the North od strony orgówki.

06.05.2014, wtorek

Relacje będą dwie. Pierwsza – Sukni – będzie od środka, z punktu widzenia gracza. Druga – Płaszcza – od zewnątrz, z perspektywy orgówki i Zeppelin Assistance.

26.01.2014, niedziela

Ciężko się przyzwyczaić, że Falkonu już nie ma. Przez prawie miesiąc wszystko u nas było podyktowane Falkonem. Następnie były cztery niesamowite dni, które minęły szybko niczym strzelenie shota przy barze. A ten drink był morderczą mieszanką nerwów, zmęczenia, ciężkiej pracy ale także wielu nowych znajomości i niezapomnianych chwil satysfakcji.

Falkon Drink, który polecam każdemu.