DreamHeaven

Festiwal Larpowych Inicjatyw DreamHeaven to nowa marka na Polskim Ruchu Larpowym.

Wyrosły w miejscu Hardkonu, ma szansę szybko zakwitnąć. Organizatorami to stare wygi, w tym członkowie LiveForm, organizatorzy larpów o światowym zasięgu i rozmachu - College of Wizardy. Uczestnicy to w większości doświadczeni gracze, których przyciąga nietuzinkowy "postprogresywny" program konwentu. Program zaś jest najmocniejszym elementem konwentu - tylko tutaj zagracie w tak nietuzionkowe, nietypowe, oryginalne, zagraniczne, zapadające w pamięć larpy. Uznani twórcy, zwycięzcy prestiżowych konkursów, zagraniczni goście.

Najciekawiej zapowiada się Gra Główna - utrzymana w klimacie Westernu, wykorzystująca w 101% klimatyczny wystrój Przystanku Alaska. A jeśli spodziewacie się tylko rewolwerów i indian, to już wiemy z zakulisowaych rozmów, że Gra Zachód Przebudzenie Opowieści zaoferuje o wiele więcej niż filmy z Johnem Waynem czy nawet Doktor Queen ;)

Niestety, nie będzie nas na DreamHeaven, z uwagi na udział w innych imprezach. Dla jego uczestników, dla zrekompensowania braku naszego stoiska, w porozumieniu z organizatorami przygotowaliśmy jednak dla uczestników specjalną promocję - Dreamotion. Zachęcamy do wzięcia udziału i nie możemy się doczekać pierwszych opowieści...